Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   Önerileriniz & İstekleriniz & Şikayetleriniz (http://www.sohbetforum.org/onerileriniz-istekleriniz-sikayetleriniz/)
-   -   Birkaç naçizane fikir.. (http://www.sohbetforum.org/onerileriniz-istekleriniz-sikayetleriniz/5481-birkac-nacizane-fikir.html)

ŞiRZaT aZaT 21.09.16 17:32

Birkaç naçizane fikir..

Öncelikle forumunuz hayırlı olsun. Daim olur inşallah.
Bir kaç gündür arada bir uğruyorum ve biraz inceleme fırsatım oldu.
Forumunuz en çok beğendiğim yanı ismi. Forum isminiz ulusal bi isim gibi.
Zaten üye olurken ismin verdiği büyük bir sohbet forumu imajına bakarak üye olduğumu da söylemeden geçemicem.
Forumda naçizane fikrim gereksiz ve birbiriyle eş anlamda sayılabilecek çok bölüm var.
Bir de bölümlerin, başlıkların ilgi çekici ve her yerde karşılaşılmayan başlıklar olmasından yanayım.
Her yerde var olan bir şey için insanlardan neden buraya üye olma zahmetine girsin ki değil mi?
Ve son bir tane daha eleştirim olacak. Bence forumun içeriği tamamen ve sadece sohbet ile doldurulmalı.
Sohbetin farklı başlıklarda ilgi çekici bölümleri olmalı.
Gibi gibi işte, ilginizi çekerse ismine yakışan ulusal bir sohbet formu imajı vererek üye katılımını hızlandırabilirsiniz diye düşünüyorum.
Sadece fikir bunlar tabi. Bir hatam kusurum olduysa özür dilerim.
Kalbimizin tasdiklemediği bir şeyi dilimiz ikrar etmez bizim.

Sevgiler, saygılar, iyi çalışmalar.

Ahmet 21.09.16 19:05

Cevap: Birkaç naçizane fikir..

eleştirleriniz bizim için önemli katkı degeri yüksek eleştirler yapmışssın yönetimde elbet değerlendirilcektir aramızda olmaya devam edip paylasımalra yorumlarınızlada eşlik ederseniz bizleri mutlu edersiniz

IkRa 21.09.16 19:05

Alıntı:

HuZuR´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8683)
Öncelikle forumunuz hayırlı olsun. Daim olur inşallah.
Bir kaç gündür arada bir uğruyorum ve biraz inceleme fırsatım oldu.
Forumunuz en çok beğendiğim yanı ismi. Forum isminiz ulusal bi isim gibi.
Zaten üye olurken ismin verdiği büyük bir sohbet forumu imajına bakarak üye olduğumu da söylemeden geçemicem.
Forumda naçizane fikrim gereksiz ve birbiriyle eş anlamda sayılabilecek çok bölüm var.
Bir de bölümlerin, başlıkların ilgi çekici ve her yerde karşılaşılmayan başlıklar olmasından yanayım.
Her yerde var olan bir şey için insanlardan neden buraya üye olma zahmetine girsin ki değil mi?
Ve son bir tane daha eleştirim olacak. Bence forumun içeriği tamamen ve sadece sohbet ile doldurulmalı.
Sohbetin farklı başlıklarda ilgi çekici bölümleri olmalı.
Gibi gibi işte, ilginizi çekerse ismine yakışan ulusal bir sohbet formu imajı vererek üye katılımını hızlandırabilirsiniz diye düşünüyorum.
Sadece fikir bunlar tabi. Bir hatam kusurum olduysa özür dilerim.
Kalbimizin tasdiklemediği bir şeyi dilimiz ikrar etmez bizim.

Sevgiler, saygılar, iyi çalışmalar.

Başta güzeL düşünceniz için TşkLer..SohbetForum.Org ismi zamanLa iyi yere geLecektir..

Diğer konuya geLirsek..

Forumda Gereksiz BaşLıkLar kaLdıraLarak, GerekLi KonuLarın ekLenmesi ve düzenLemeLer en kısa zamanda yapıLacaktır..

Forum siteLeri sanaL dünyanın sosyalleşmiş haLidir..Üye kişilerin belirli konularla ilgili fikirlerini tartıştığı ve siteye giren her kişinin bu tartışmaları görebildiği sitelerdir..

SohbetForum.Org Forum sitesinin en güzel özelligi insanların bir araya gelip ücret karşılıgı beklemeden bilgi alış verişinde bulunmasıdır..

SohbetForum.Org Üyesi Sayın @HuZuR Fikir ve temmenniLeriniz için TşkLer..

SohbetForum.Org Yönetimi..

Sinem 21.09.16 20:45

Sevgili @HuZuR
SohbetBurada.Com Uzerınden #Forum Kanalından Yonetımımızle Bırebır Bılgı Alısverısınde Bulunabılırsınız.. Zıyaretınızı Beklıyoruz..

Keyıflı Forumlar...

ŞiRZaT aZaT 22.09.16 11:08

Alıntı:

Ahmet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8684)
eleştirleriniz bizim için önemli katkı degeri yüksek eleştirler yapmışssın yönetimde elbet değerlendirilcektir aramızda olmaya devam edip paylasımalra yorumlarınızlada eşlik ederseniz bizleri mutlu edersiniz

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince vakit buldukça uğrayıp bir şeyler paylaşmaya çalışırım inşallah. Çok teşekkürler..

ŞiRZaT aZaT 22.09.16 11:32

Alıntı:

IkRa´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8685)
Başta güzeL düşünceniz için TşkLer..SohbetForum.Org ismi zamanLa iyi yere geLecektir..

Diğer konuya geLirsek..

Forumda Gereksiz BaşLıkLar kaLdıraLarak, GerekLi KonuLarın ekLenmesi ve düzenLemeLer en kısa zamanda yapıLacaktır..

Forum siteLeri sanaL dünyanın sosyalleşmiş haLidir..Üye kişilerin belirli konularla ilgili fikirlerini tartıştığı ve siteye giren her kişinin bu tartışmaları görebildiği sitelerdir..

SohbetForum.Org Forum sitesinin en güzel özelligi insanların bir araya gelip ücret karşılıgı beklemeden bilgi alış verişinde bulunmasıdır..

SohbetForum.Org Üyesi Sayın @HuZuR Fikir ve temmenniLeriniz için TşkLer..

SohbetForum.Org Yönetimi..

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Konuların ve başlıkların gerekliliği ya da gereksizliği noktasında benimki sadece bi fikir. Tabi ki akıl vermek haddim değil. Yanlız insanlar bence burada daha kolay sohbete dahil olmalı. Bunun için de temel düşünce sohbet olduğundan sadece geliştirilebilir sohbet alanları az öz ve net bi şekilde belirtilerek, insanların gözlerini yormayan, aklını karıştırmayan, az bölümlü az başlıklı ama başlıkların ve bölümlerinin altı dolu, içeriği hareketli ve güncel olması, naçizane fikrim daha güzel olacaktır bence.

Forum siteleri eskiden evet dediğiniz gibi sanal sosyalleşme merkezleriydi. Ancak son yıllarda yeni çağ sosyalleşme alanları (facebook, twitter gibi) daha ön plana çıktığı için artık forum sitelerinin eski popüleritesi kalmadı. Ancak yeni yeni benim gibi güncel sosyal ağlardan sıkılanların zamanla başvurmak zorunda kalacağı yerler olacağı kanaatindeyim. Yalnız bu noktada forum sitelerinin de bir şeyi atlamaması ve çok ciddiye alması gerektiğini düşünüyorum. İnsanlar artık iki kelime sohbet edecem diye 10 dakika uğraşıp üye olmaya çalışmak istemiyor. Daha kolay giriş, misafirlerinde görebileceği, gördüğü için imrenip üye olacağı, bölümler, konular başlıklar olursa daha süratli yol alınabileceğini düşünüyorum. Tabi ki bu dışarıdan gören birinin gözüyle. İç durumunu bilmediğim için sadece fikir olarak sunmak paylaşmak istedim. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

ŞiRZaT aZaT 22.09.16 11:35

Alıntı:

Sinem´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8693)
Sevgili @HuZuR
SohbetBurada.Com Uzerınden #Forum Kanalından Yonetımımızle Bırebır Bılgı Alısverısınde Bulunabılırsınız.. Zıyaretınızı Beklıyoruz..

Keyıflı Forumlar...

İlginiz için çok teşekkür ederim. Yönetiminize başarılar diliyorum, iyi çalışmalar. İstek, tavsiye, öneri başlığını görünce burada paylaşmak istedim. Umarım zamanla bire bir görüşmelerimiz de olur. Her şey gönlünüzce olsun. sevgiler saygılar..

Ahmet 22.09.16 13:54

herzman biz tşk ederiz huzur hanım

ŞiRZaT aZaT 22.09.16 14:30

Alıntı:

Ahmet´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 8776)
herzman biz tşk ederiz huzur hanım

HuZuR BeY :psychotic:

Şu Anki Saat: 10:48