Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   Önerileriniz & İstekleriniz & Şikayetleriniz (http://www.sohbetforum.org/onerileriniz-istekleriniz-sikayetleriniz/)
-   -   Önemli (http://www.sohbetforum.org/onerileriniz-istekleriniz-sikayetleriniz/5074-onemli.html)

Nihan35 11.09.16 22:49

Önemli

Arkadaşlar
bir server açmak önemli değildir önemli olan orayı korumak,devam ettirmek ve daha iyi hale getirmekdir.
Yönetici olmak sahip olmak ve lider olmak vasıflarına sahip değilseniz lütfen bu işi bırakın.
Son dönemde server da neler oluyor bilmiyorum ama görünen o ki durum vahim..
Ama emin olun ki bunun nedeni saldırılar değil kötü yönetimdir.
Attığınız userleri şikayet odasına gönderiyorsunuz orda şikayeti dinleyen yok..muhatap bulamadığınız bir odayı açarak lütfen kendinizi komik duruma düşürmeyin
başkentli arkadaşımız kimdir nedir bilmiyorum ama belli ki yöneticilik vasfına uygun değil sırf teknik bilgiyle yönetici olamazsınız..
Kendisiyle medenice konuşmak istediğimi söylüyorum cevap vermeyecek kadar kaba ve korkakca davranıyor
böyle davranarak ağır abiyim burnumdan kıl aldırmam demek istiyorsanız umurumda değilsiniz benim sizden anladığım kaba ve korkaksınız.bu davranışlarınızla da sanal alem de dahil hiçbir yerde saygı göremezsiniz..
Tuelin saldırı yaptığı bi andan durumu germemek adına ezkan ve ugur arkadaşımızla kanalda yaptığım bir geyik sacmasapan bir fikire dönüştü.
Kendisi tueli desteklediğimi düşünecek kadar komik kaldı ki tuel bana gelip nihan seni sevdim buranın web adminliğini bana verdiler buraya google dan user getiricem sende benimle çalışır mısın demiş bunu da kabul etmediğimi kendisine söylemiş biriyim.
Ne saldırıyı ne küfürleri ne de atılan iftiraları ve dedikoduları desteklemiyorum
burda beni bilen bilir bilmeyen de kendi gibi bilir..
Ayrıca size saldırı düzenleyen bir useri nasıl oluyor da içinize kadar sokuyorsunuz ama yaptıgı saldırıya yorum yapanı zline atarak uyarıyorsunuz..cidden çok komiksiniz çok..
Ha derdiniz onu içimize alalım da bize dokunmasın fikri ise aynı durum benim için de geçerlidir..
Sırf tuel kanala saldırmasın bizi sevsin bizle olsun aramıza alalım diye ona gösterdiğimiz yakınlık böyle algılanıyorsa siz onu yönetime sokarak nasıl algılanıyorsunuz bir düşünün bakalım..
Ben burda olurum olmam hiç sorun degil bir sürü server var.
Bize server çok da size user var mı bilemem
unutmayın ki biz varsak siz varsınız..bizi korumak gözetmek ama en önemlisi de adil davranmak zorundasınız.
Saygılarımla demek isterdim..
Hoşçakalın

The 12.09.16 01:53

Cevap: Önemli

Katılıyorum hani bi laf varya atasözü domuz derisi post olmaz eski düşman dost olmaz diye
durum bundan ibaret he sözü sana bana geçer lamere bişey diyemezler 2 güne affederler takılma böyle şeylere Cosmos Zull TueL Aktor bu gibi lamerler oraya girmeye devam eder senin gibilerde giremez işte bi laf dedin diye sana tepki gösterirler .

Adalet Herkese Eşit Davranılırsa Güzeldir .Yoksa Zaten Adalet Degildir.

Biryerde Adalet Yoksa Orda Huzurda Olmaz Zaten .

Nihan35 12.09.16 12:54

Sorun oraya girip girmemek değil yeğen sorun yapılan haksızlık ve saygısızlık..
Burası tek sohbet serveri değil bir sürü yer var bulur gideriz..
Ama burdakiler hala durumun ciddiyetini anlamıyolar
Giderken de dost acı söyler deyip uyarıp gidelim istedim..

YC 12.09.16 17:41

Öncelikle bana başkası ile benimle konuşsun diyerek değil özelime gelerek konuşacaksınız ki siz kendinizi bir halt sanıp bunu yapmıyorsunuz.
Başkası ile bana benle görüşsün demek mantıklı birşey değil.

Bir diğer husus o şahıs yonetimimizde değildir. Biz saldırıyı önlemeye calışırken hoşunuza gitmiş gibi propaganda yapamazsınız sunucu genelinde. Buda ayrı bir mevzu. Kendin gibi sanma herkesi efe efe laflarla bir yere varamazsın. Bugune kadar kimseye bir zararım dokunmamıştır. Kimseye karşı seviyemide bozmamışımdır. Kaldı ki bu sunucuda durmak istemiyorsan çokta laf yapmaz çeker gidersin kimse sizi zorla tutmuyor sonuç olarak.

Ve benim yöneticiliğim sizi hiç alakadar etmez. Buda başka bir bakış açısı. Yönetimden silinip tekrar yönetime girmek isteyen bazı arkadaşlar gibi ortam ve huzur bozucu hareketler diyaloglar kurmuyor lamer lamer saldırılar yapmıyoruz çok şükür. Bize insan gibi yaklaşana biz ne zaman sınırımızı aşmışız. İnsanları tanımadan yargılamayın. Ben yıllardır bu sunucuda yöneticilik yapmış ve halada yapmaktayım. Eğer bir memnuniyetsizliğiniz varsa @Spartacus ile iletişime geçin. Geçin ki sorununuza çözüm bulabiliyorsa bulsun. Ortamı germeye lüzum yok. Benim kimseylede sorunum yok.

Sorunum olmuş olsa yineliyorum saldırılar şahsıma yapılırdı. O yüzden fazla kasmayın yediremediğiniz şeyleride yöneticilerin üzerine atmayın. Bu postları silmiyorum ki herkes yorum yapabilsin. Kolay gelsin.

Selametle.

Nihan35 13.09.16 00:09

O Başkası dediğiniz kanalda admin olduğunu bildiğim Hakan arkadaşımızdır bunun nedeni de sizin özelinize 2 defa yazdığım halde sizden cevap alamamış olmamdır..Zaten size cevap veremeyecek kadar kaba ve korkaksınız kelimelerimi de bu yüzden kullandım.
Ayrıca o son zline attığınız konu basit bir geyikdi.Kanalda TUEL konusu vardı ve saldırı yapıyordu konu erkekler mi hep hacker olacak bi de kadınlar olsun gibi esprili bir geyikden buralara geldi.Konuyu anlamadan dinlemeden attığınız banlar ve zline lar artık cidden sinir bozucu olmaya başladı.Orası bir sohbet ortamı ve sizler daha konuyu dinlemeden anlamadan gak guk diyene atarsanız bu tür eleştirilere maruz kalmaya devam edeceksin..Ayrıca attığınız banlardaki çifte standart zihniyeti herkes tarafından şikayet konusu...Banları atttıkdan sonra şikayet odasında userleri dinlerseniz daha iyi edersiniz..
Kim olduğunuz ne olduğunuz benim de umurumda değil..Orda olup olmamak da..ben giderim başkası gelir siz olmazsanız başka server olur..Ayrıca yönetimden ayrılanların yada kalanların durumu da umurumda değil ama yönetimdekilerin bile sık sık değişiyor olması bile zaten buranın iyi yönetilemediğinin bir işareti..Ama yine ve ısrarla söylüyorum ki iç sorunlarınız beni ilgilendirmiyor ben kanal genelinde bana ve tüm userlere yapılan anlamsız ve altı boş banlar yada zline larınızdan bahsediyorum..
Tüm yaptığım bu eleştiriler Spartacus için de geçerlidir.Elbette buranın sahibi olarak umarım adil ve dürüstce yaklaşıp düzgün bir çözüm bulacakdır..

YC 13.09.16 11:14

Ben kimseden korkmam. Kimseyede cevap vermek zorunda değilim. Konuyu buralara getiren bende değilim. O yüzden pek bi sıkıntımda yok. İstediğin kadar dillendirip budaklandırabilirsin konuyu. İyi günler.

Nihan35 13.09.16 14:00

Amaç konuyu dallandırıp budaklandırmak değil kötü ye giden bir duruma çözüm bulmaktı ama sanırım artık sizinde verebileceğiniz bir cevabınız ve çözümünüz yok.
Bildiğiniz en iyi çözüm ve cevap istemiyorsanız beğenmiyorsanız gidersiniz cümleniz..
Ben ve benim gibi haksızlığa uğrayan tüm userler zamanla tek tek gider siz de yönetim olarak bir başınıza kalıp sohbet edersiniz.
İyi günler..

YC 13.09.16 20:44

Teşekkürler Nihan.

Leo 13.09.16 21:55

@Nihan öncelikle kendinizce haklı olduğunuz nedenler vardır fakat şunu hiç bir zaman unutmamak lazım sunucuların kuralları vardır ve bu kurallar'da saldırı yapmak ve saldırıyı desteklemek yasaktır. bunu yapan kişilerde saldırı yapanlar kadar suçludurlar. belki siz art niyetli olarak değilde yardımcı olmak amaçlı bu şekilde yaklaşımda bulundunuz fakat şunu unutmayınız: küfür,saldırı,hakaret,argo bunları kullanan kişiler her daim aynıdır ne konuşmakla değişirler nede laftan anlarlar o yüzden en güzeli o tür insanlarla hiç bir şekilde muhatap olmamak ve umursamamak.

Nihan35 13.09.16 22:14

Leo bilmiyorum beni ve oradaki duruşumu biliyor musunuz..bugüne kadar hiçbir küfrü saldırıyı hatta dedikoduyu bile tasvip etmiyor bilakis bunları yapanlara karşı hep karşı olmuşumdur ayrıca oradaki kuralları aşan hiçbir sohbetim de olmamıştır..
Keşke o anki sohbetin varsa loglarını yayınlasalar da konuyu daha iyi anlayabilseniz.
Ayrıca ne ilginçtir ki oraya saldırıyı yapan kişiye voice veriliyor hatta yönetimde yetki teklif ediliyor..Benim de itirazım bu haksızlık zaten..Ha sorun ben de değilim
bana server çok oraya da user çok..Burası olmaz başka bir yer olur daha olmadı ben satın alır kendime server da açabilirim..Ama benim itirazım yapılan haksızlık ve saygısızlık.
Ama artık açıkcası umurumda da değil,benim için konu kapanmıştır umarım yaptığım eleştirileri yönetim dikkate alır ve gerekeni yapar orası daha iyi bir duruma gelir aksi takdırde bu haliyle çok da uzun süreli olmayacak..

Selametle..

Şu Anki Saat: 19:59