Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   TOP 20 - Oynak Hareketlı Turku (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16643-top-20-oynak-hareketli-turku.html)

Nurse 16.05.19 04:59

TOP 20 - Oynak Hareketlı Turku

Selam arkadaşlar Şehir hayatı, modernleşme o da yetmedi postmodern süreçler derken kafamız allak bullak olsa da içimizde bir yerin hala bu toprakların hassasiyetlerine aşina olduğunu hatırlatan türkülerimizi bu hafta konu edelim dedik

Sohbetforum.org ve Radyosohbet.net iş birliği ile bu haftaki konumuz: Oynak Hareketli Türküler 29 Mayıs Cumartesi saat 22 :00 da Dj-Nurse . sunumu ile gerçekleşecektir . Katılımlarınızı bekliyoruz .

Nurse 16.05.19 05:57

Cevap: TOP 20 - Oynak Hareketlý Turku

:RpS_lol::RpS_lol:Selam Herkese iyi akşamlar. Uzun zamandır beklediğim ve sevdiğim bir format.Oynak Hareketli Türküler ile Harika bir yayın olacağına eminim:=):
Dinlerken yerinizde duramayacaksınız hey diijeeyyy sen de:grin:

TURKAN HAZAL - YOH YOH - YouTube

Nurse 16.05.19 11:37

Lucius'un isteğidir.
"Selam iyi yayınlar. Bu formatta harika bir Oynak Türkü seçtim.
Gaydırı gubbak cemilem :RpS_thumbsup:
Türkünün orjinal adı "cemile'min gezdiği dağlar meşeli"dir ve Denizli yöresindendir.
Gaydırı gubbak, hafif meşrep manasına gelir. Hafifmeşrep Cemile'nin Dirmil'i nasıl alt üst ettiğini anlatır bu türkü
:grin::RpS_biggrin: Keyifle dinleyin :RpS_rolleyes:"

Sumer Ezgu - Cemilem - YouTube

Nurse 16.05.19 13:16

Samil'in isteğidir.
'' Selam iyi yayınlar Batum türküsünün oldukça başarılı bir şekilde modernize edilmiş halini sizlerle paylaşmak istedim.Umarım cumartesi 22:00 de aranızda olurum .Olmazsamda Sizler KEyifle dinleyin .Sevgilerimle ...''

Atiye - Batum Turkusu - YouTube

Nurse 16.05.19 13:22

Hazar'ın isteğidir.
''İyi yayınlar . Hem kulaklarımıza hemde yüreğimize dokunan bu güzel türküyü Münevver Özdemirin billur sesinden istiyorum .Hadee gidek Mersineee...İyi dinlemeler şimdiden .Her şey çok güzel olacak :) Teşekkürler.'':want:

Munevver Ozdemir - Haydi Gidah Mersin'e - YouTube

Esin 16.05.19 13:28

Selam heyy dicey iyi yayınlar dilerim . Umarım güzel şarkı paylaşımları olur. Hain Lucius benim isteğimi yapmış :)
Ben de bu güzel türküyü önce yayıncımıza sonra Nurse ye ve de dinleyen herkese armağan ediyorum ..

Karam - Sümer Ezgü (Official Audio) - YouTube

Nurse 16.05.19 14:02

Mevsim-'in isteğidir.
'' İyi akşamlar Oynak Türküleri çok severim harika bir Format olmuş .İnşallah 1. olurum türkümde iddialıyım :) Türküleri sevin bi de anasonu seven kadınları sevin :D iyi dinlemeler.

Sumer Ezgu - Hadi Gali Sen de Gel - YouTube

BuYuCu 16.05.19 14:12

Cankırılı Şaban Gursoy - Neriman - Videoᴴᴰ - YouTube

adrenaLin 16.05.19 14:24

Kubat halkali şeker.. iftar sonrası tatlıniz benden olsun. :))

Kubat Halkali Seker - YouTube

SCP 16.05.19 14:26

Zara" Tin Tin_zara "Oynak hareketli bir turku - YouTube

Şu Anki Saat: 20:26