Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   Top20 Sira Gecesi (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16613-top20-sira-gecesi.html)

Esin 07.04.19 02:46

Top20 Sira Gecesi

Sohbetforum.org ve Radyosohbet.net iş birliği ile bu haftaki konumuz Sıra Gecesi Türküleri
13 Nisan 2019 gecesi Dj .. sunumu ile saat 22:00
de sizlerin istekleri ile gerçekleşecektir. Katılımlarınızı bekliyoruz..

Strong 07.04.19 03:13

Cevap: Top20 Sira Gecesi

merhaba top20lerin en güzeli olacağını düşünüyorum .Aşık Mahsuni'den Nemrudun kızı .sevgiler

mavisakal 07.04.19 03:22

eminim güzel ve anlamlı ve eglncelı bı yayın olur kazancı bedihi-nemrudun kızı çalarsanız sevınırım.

Kazancı Bedih - Nemrudun Kızı - YouTube

Gunahkar 07.04.19 03:42

Güzel yayınlar dilerim .. Ben Birinci olmak istiyorum . hakkım hep gasp ediliyor bu top20 dediğiniz şeyde. Ya isteklerimiz görmezden geliniyor ya hakkımız gasp ediliyor ricamdır ..(kimse alınmasın gücenmesin latife yapıyorum ama yine de 1. olmak isterim :D )
UGUR KARAKUS - SEVDA BENDEKI

UGUR KARAKUS SEVDA BENDEKI - YouTube

Esin 07.04.19 04:14

Eminim yine güzel bir yayın olacak. Ben sıra geceleri türkülerini pek bilmem aslında türkü de bilmem ben fazla . Tercih ettiğim bir müzik tarzı değil fakat şöyle bir baktım türkülere gayet güzeller. Yayını yapan , istekleriyle katılımda bulunan, radyomuzu yayınlarımızı kacırmayan dinleyicilerimize, bana yardımlarını hiç bir zaman esirgemeyen Gozdeciğime ve Nurse ciğime (nöğss diye okuyunuz lütfen ) ,sunucu yönetiminde forum ve radyo için her daim destek veren adminlerimize, radyo için emek harcayan tüm dj arkadaslarımıza önce teşekkür eder ve istediğim türküyü onlara armagan etmek isterim ..

mektubu gelmez yarin- grup mecaz

mektubu gelmez yarin- grup mecaz - YouTube

Nurse 07.04.19 20:43

Selam iyi akşamlar iyi yayınlar :) Harika bir top20 ile yine yeniden birlikteyiz.Sıra gecelerine hep özenmişimdir Güzel Türkiyemin Batısından çok doğusunu merak etmişimdir.
Sırageceleri :
şanlıurfada özellikle kış gecelerinde olmak üzere, yaşları birbirine yakın arkadaş gruplarının, her hafta başka bir arkadaşın evinde olmak üzere, haftada bir akşam, belirli bir niteliğe ve düzene göre sıra ile yaptıkları toplantılardır.Ve buraya has türküler olur .
bu Türküyü dinlerken hep aklıma sırageceleri gelir :) ve beni fantastik bi havaya sokar...

İbrahim Tatlıses-Eşarbını Yan Bağlama - YouTube

aLeyna 07.04.19 21:14

SeLammmmmmmmm eminim gene zupperrr 1 TOP20 oLucak :)

Simdiden programi sunucak oLan programci arkadasima hos yaynLar vede emegine yuregine gonLune sagLik oLsn :)

Ahmet Kaya - Saza Niye Gelmedin

Bu guzel turkude benden basta programi sunucak oLan arkadasimiza akabinde herkescikLere geLsn LiLiLiLiLiLiLiLiLiLiLi :)

Ahmet Kaya - Saza Niye Gelmedin - YouTube

Nurse 07.04.19 21:41

Cesi`nin isteğidir.
SElam iyi yayınlar.Bu Türkü benden aleyna hanıma :)

URFA SIRA GECELERİ - Yaram Sızlar Ağrır Başım.wmv - YouTube

EzKaN 07.04.19 22:02

Selam iyi yayınlar ..sıra gecesi deyince akla bu turku gelir :) tüm dinleyenlere gelsin

ibrahim tatlıses urfalıyam ezelden - YouTube

karakan 07.04.19 22:35

selam iyi yayınlar ..çok merak ettiğim, bir kere olsun katılmak istediğim meclis. urfada buna sıra gezmek de deniyormuş. musiki, muhabbet ve edebiyattan beslenen bir kültür bence sıra gecesi. bir kere gazelhanlar var içerisinde. edilen sohbeti, çalınan türküleri dinlemeyi çok istiyorum.
yemek kısmı çok da umrumda değil açıkçası, zaten ben o acı çiğköfteyi hayatta yiyemem. ama bu geleneği, dejenere olmamış haliyle bir kez olsun görebilmek gerçekten muhteşem bir şey olabilirdi. gönül isterdi ki kazancı bedih'in olduğu bir geceye katılayım ama olmadı. bir gün yolum urfaya düşerse bu konuda muhakkak şansımı deneyeceğim.
Benim isteğim tÜm dinleyenlere :) teşekkürler

urfa sıra geceleri ninno - YouTube

Şu Anki Saat: 00:30