Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   Top20 Kalbinize Dokunan sarkilar (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16601-top20-kalbinize-dokunan-sarkilar.html)

Esin 25.03.19 00:21

Top20 Kalbinize Dokunan sarkilar

Sohbetforum.org ve Radyosohbet.net iş birliği ile bu haftaki konumuz kalbinize dokunan şarkılar 1 Nisan 2019 pazartesi saat 22 :00 da dj MetaLLiCa sunumu ile gerçekleşecektir . Katılımlarınızı bekliyoruz .

mavisakal 25.03.19 00:43

Cevap: Top20 Kalbinize Dokunan sarkilar

Öncelik Bu Fırsatı Bana sunduğu için Sayın Radyo Founderimize Esin Hanıma tesekurlerımı sunuyorum .Allahın İzniyle Gayett guzel vede Başarılı Bir program olucak ve olması ıçın elımden gelen gayreti Gösterecegime inanıyorum. Şimdiden Tesekurler ..tum istekte bulunan ve bulunamayan herkese tesekurler .

Esin 25.03.19 00:44

İlk istek benden gelsin o halde ilk defa pazartesi yapıcaz bu yayını umarım katılım cok olur. MetaLLica umarum güzel bir yayın olur . Kolaylıklar dilerim . Benim kalbime dokunan iki şarkı var biri herkesin bildiği şebnem ferah sil baştan ve sezen aksu güllerim soldu . egerki vaktin olursa ikisinide çalmanı tercih ederim :)

Sezen Aksu - Güllerim Soldu (Sezen Aksu Show) - YouTube

Şebnem Ferah - Sil Baştan - YouTube

mavisakal 25.03.19 00:46

Radyomuzun Degerli Djlerinden Sevgili LeYLaa Arkadaşımızın isteği Semra Tunç & Efkan Şeşen Sensiz Olamam İyi Dinlemeler Herkese.(saol LeyLaa )

Semra Tunc feat. Efkan Şeşen - Sensiz Olamam [ (C) ARDA Muzik ] - YouTube

mavisakal 25.03.19 00:56

Değerli Radyosohbetfm Dinleyicilerimizden PaLa arkadsımızın isteğidir : Cengiz Özkan - Felek Mesajı : Şooooooo Kadına Dersin SAlarsın Iyı Dinlemeler..

Cengiz Ozkan - Değme Felek [ Official Music Video (C) 2015 Kalan Muzik ] - YouTube

Esin 25.03.19 00:57

Su-edasu nun isteğidir.
yıldız tilbe gül zamanı :))) bızım kızalra gelsin kolay gelsin iyi yayınlar

Yıldız Tilbe - Gul Zamanı - YouTube

Esin 25.03.19 01:01

Owen in isteğidir
Sinan yildirim - ihtiyacim var kolay gelsin iyi yayınlar dilerim

Sinan Yıldırım -- İhtiyacım Var - YouTube

Esin 25.03.19 01:09

Aslı nın isteğidir
talip tale ayna
oncelikle sana ve tum dinleyenlere gelsin ..........sohbetburada ailesi iyiki varsiniz iyiki sizinleyim .......

Talib Tale - Ayna - YouTube

mavisakal 25.03.19 01:23

RadyoSohbetfm.Net Yayıncı Arkadaslarımızdan EfSuN un isteğidir Teşekürlerimi Sunarım.Kendisine. Mesaji: MeTaLLiCa emegine yuregine saglık kolay gelsin canımm öncelikle sana gelsin senin nezlinde dinleyen kulagı sende olan sohbetfm yi tercih eden herkezse gelsin.. Sen Benimsin Bana Özelsin i Ahmet Emre Boran

Sen Benimsin Bana Ozelsin Şiirli Ahmet Emre Boran - YouTube

ahdevefa41 25.03.19 01:23

kıvırcık ali -yıldız tilbe al ömrümü koy ömrünün üstüne iyi yayınlar dilerim

Al omrumu koy omrunun ustune Kıvırcık Ali _Yıldız Tilbe - YouTube

Şu Anki Saat: 03:37