Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   Top20 Sarkilar Sizden (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16600-top20-sarkilar-sizden.html)

Esin 17.03.19 16:36

Top20 Sarkilar Sizden

Sohbetforum.org ve Radyosohbet.net iş birliği ile bu haftaki konumuz istek şarkılar sizden armağan edeceğiniz kişiler bizden olacak ve Dj-Karam sunumu ile 23 Mart 2019 Ctesi saat 22:30 da gerçekleşecektir. katılımlarnızı bekliyoruz .

Tuba 17.03.19 16:54

Cevap: Top20 Sarkilar Sizden

Alıntı:

Esin´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27036)
Sohbetforum.org ve Radyosohbet.net iş birliği ile bu haftaki konumuz istek şarkılar sizden armağan edeceğiniz kişiler bizden olacak ve Dj-Karam sunumu ile 23 Mart 2019 Ctesi saat 22:30 da gerçekleşecektir. katılımlarnızı bekliyoruz .

Ebru Yaşar....Bana birşeyler soyle:)) bahtıma kim çıkarsa ona :))

aLeyna 18.03.19 01:08

seLam simdiden hos yaynLar DJ Karam, hec suphem yok cok guzeL oLucak cunku ben cok seveyrum daaa top20 yi :) ama ama iste gezcem die gec geLiorum kacirayrum inS bu haftaki programda oLurum ya nasippppppp :)

Onur Atmaca O GozLerin Emorfo

SevgiLi Karam, bu cok sevdigum parcayi diLedigin kisiye armagan edebiLirsun kimse iLe herhangi 1 anLasmamazLigim yok fakat onceLikLe emegin icin sana geLsn sonra secicen cet arkadasa vede herkescikLere geLsun :) tesekkurLer :)

GozDe 18.03.19 14:18

Oncelikle selam'lar Karam'cim eminki cok guzel bi yayin olacak gerek sunumunla ,gerekse senin o guzel sesinle. Istegimide kime armagan edeceksen simdiden keyifli dinlemeler diliyorum.. Emegine yuregine saglik tskler Karam'cim. :* Pınar Suer - Sana Bir Şey Olmasın - YouTube

GozDe 18.03.19 17:40

(Berdus) istegi: Sevgili karam guzel bi yayin alacagina suphem yok..simdiden emeklerinize saglik tskler.. Ceyhun Yılmaz - Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen - YouTube

Strong 21.03.19 20:26

merhaba güp güzel madem top20 günü bir istek de benden Edip Akbayram'dan merdo..sevgiler

mavisakal 22.03.19 23:52

Merhaba Göynümüzün Diceyi Karam emınım buhaftakı Programda guzel olacak buna emınım hatta en güzel top20 olacagını bılıyom ve ınanıyorum ama hangi şarkıyı istesem bılemedım bi türlu şu an yazarken bile duşunuom ama buldum herkesın sevecegı bir şarkı Toygar Işıklı - Bırak Sende Kaybolayım umarım begenerek çalar dınler ve sunarsın .:)) kolay gele güpgüzell yayınlar mesajımıda okursan sevınırım .))

ahdevefa41 23.03.19 01:31

Lejla lusic -sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar .. iyi yayınlar dilerim

adrenaLin 23.03.19 01:50

Cem yıldız.. sevme derler

Gunahkar 23.03.19 02:10

baha-- ask acısı -- allah kımseye vermesın

Şu Anki Saat: 19:24