Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   Top20 Karadeniz Turkuleri (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16535-top20-karadeniz-turkuleri.html)

Esin 03.02.19 22:47

Top20 Karadeniz Turkuleri

Sohbetburada.com veSohberforum.org iş birliği ile 24 Subat 2019 Pazar saat:22:00 da Dj-aLeyna 'nın sunumu ile karadeniz türkülerinden oluşan top20 radyo özel programı yapılacaktır

Esin 03.02.19 23:37

Cevap: Top20 Karadeniz Turkuleri

aLeyna cımmmmmmmm kolay gelsun daaa :)) seveyrum seni sarkı saaa gozde sarmaşık sarısonbahar sahil cigdem için gelsun daa .. selamun aleykum aLeyna gozde sarmaşık sarısonbahar miray sahil cigdem

Resul Dindar - Kız Selamun aleykum

Kız Selamun Aleykum (Resul Dindar) Official Audio #kızselamunaleykum #resuldindar - Esen Muzik - YouTube

OKAN 04.02.19 16:45

Merhabalar öncelikle bu haftada Dj aLeynanın sunumu ile gercekleşecek olan karadeniz türkülerinden benim istegimde budur daaaa.

Turan Şahin - Ya Ben Anlatamadum

Turan Şahin - Ya Ben Anlatamadum (Official Video) ✔️ - YouTube

Meruh 04.02.19 18:58

Uyy Hamsi KafaLu Uşaaam.. Haçan Sağaa Hincikten KeyufLu ve KoLay YayunLar DiLeyrum. Ki Eminum En Eysunu Yaparsun.. KoLiva ~ Oy Oy Sevduğum Başta Sağaa Ve Tüm DinLeyenLerüne GeLsun.. Çok SağoLasun Emi :)

OKAN 04.02.19 19:19

1 İstek daha patlatayım aLeyna musadenle basarılar dilerim kolay gelsin Daaa :)

Şevval Sam - Hey Gidi Karadeniz - Ander Sevdaluk - YouTube

LaFleur 04.02.19 23:50

Ekin Uzunlar - Hüznün Gemileri

Ekin Uzunlar - Huznun Gemileri - YouTube

sarisonbahar 05.02.19 13:04

aLeynacım keyifli ve sorunsuz bir yayın dilerim.Emeği geçen öncelikle Esine ve sana,sohbetburada yönetimine teşekkür ederim.kamil sönmez-çay elinden öteye

GozDe 05.02.19 13:08

aLeynammmmmm canummm ben iki tane guzel hareketli kopmalik sarki paylasicam Basta Esin'cimm aleynam sarmasigim ve tum dinleyenlere gelsunnn daaa.. simdiden emegine o guzel yuregine saglik canim benim seveyrumm seni daaa aleynaaa :** mcuxxx ;) Herem Yürü Güzelim..... ikinci istegimde Sait ucar bir saga bir sola..

LaFleur 05.02.19 15:58

Alıntı:

GozDe´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 26901)
aLeynammmmmm canummm ben iki tane guzel hareketli kopmalik sarki paylasicam Basta Esin'cimm aleynam sarmasigim ve tum dinleyenlere gelsunnn daaa.. simdiden emegine o guzel yuregine saglik canim benim seveyrumm seni daaa aleynaaa :** mcuxxx ;) Herem Yürü Güzelim..... ikinci istegimde Sait ucar bir saga bir sola..

biri sait mi dedi efenim burdayım :)

cent 05.02.19 16:37

Merve Yavuz - Gemiler Giresune

Gemiler Giresune de.. Yar olaydım sesine
Bir daha vursaydı nefesum nefesune..

Karadeniz gibi hırçın, karadeniz gibi asil olan sevdalılara gelsin....

Şu Anki Saat: 13:57