Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri

Sohbet Forum - Türkçe Forumlar ve Eğlence Forum Siteleri (http://www.sohbetforum.org/)
-   SB Radyo Departmanı (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/)
-   -   Turk Sanat Muzigi Sarkilari top20 (http://www.sohbetforum.org/sb-radyo-departmani/16458-turk-sanat-muzigi-sarkilari-top20.html)

Esin 23.12.18 21:58

Turk Sanat Muzigi Sarkilari top20

Sohbetburada Fm ve Sohbetforumlari.org is birligi ile ve Supriz Dj sunumu ile gerceklesecek olan Top20 de bu hafta Turk sanat Muzigi Sarkilari radyo ozel programı sizlerin istekleri dogrultusunda 29 Aralik 2018 cumartesi saat 22 :00 da gerceklesecektir. Katilimlarinizi bekliyoruz

GozDe 24.12.18 02:51

Cevap: Turk Sanat Muzigi Sarkilari top20

Bu iki guzel sarkim ilk once sevgili Esini'me daha sonra siz supriz dj'mize ve daha sonrada tüm dinleyicilerimize gelsin.. Simdiden emeklerinize saglik tsekkur ederim =))

Zeki Muren==Gitme Sana Muhtacim - YouTube

EMEL SAYIN = MAVİ BONCUK (BALKAN VERSION) v.g. = - YouTube

Esin 24.12.18 02:56

Bu haftaki top20 konusu da diğerleri gibi çok güzel istediğim şarkı başta sürpriz yayıncımıza ve radyomuzda görevli yayıncı arkadaslarımıza yönetim odasına ve tüm dinleyenlere gelsin . sana da kolaylıklar dilerim ..

Bülent Ersoy - Ben küskünüm feleğe

bulent ersoy - Ben kuskunum felege - YouTube

HaSrEt 24.12.18 11:53

Merhabalar kolay gelSin bu güzel eser tüm Sunucumuza gelsin.. sevgiler

Nalan Altinors - Nazende Sevgilim - YouTube

OKAN 24.12.18 15:15

Merhabalar öncelikle istegim konuk dj arkadasımıza ve siz degerli dinleyicilerimize gelirse sevinirim ... Zeki Muren - Gözlerim doluyor gecelerime ....

Zeki Muren Gozlerin Doğuyor Gecelerime Naz Muzik Yapım - YouTube

mavisakal 24.12.18 23:48

Merhabalar Öncelikle konuk dj e şimdiden teşekkür ederiz . İyi ve güzel bir yayın olmasını temenni ederiz. Hamiyet Yüceses / Makber isimli Güzide eserimizi istiyorum özellikle tüm tsm seven Dinleyicilerimize gelsin

Hamiyet Yuceses - Her Yer Karanlık (Makber) - YouTube

MetaLLica 24.12.18 23:54

Merhabalar isteğimiz kırmayıp Tsm haftasınıda gercekleştiren radyo yönetimine çok çok teşekürlerimi sunarım . ve isteyecek oldum Güzide eserimizin Basta radyo founder Esin Hanım a Bize Güzel yayınlar yapan radyo ekibine Sunucu yönetimine Tüm Kanal founderlerine İstanbul odasına Kizilcik Kardesime Leylaa Arkadasıma ve yayını yapıcak Konuk djimize Gelsin Hayırlı sorunsuz Ve guzel yyayınlar diliyorum MÜZEYYEN SENAR / ORMANCI İsim li Eseri Çalarsanız sevinirim

muzeyyen senar ormancı - YouTube

SeRNuR 25.12.18 00:39

Faruk Tınaz Sana öyle hasretimki çalarsanız sevinirim .... isteğim istanbul odasına gelsin tşkler....

FARUK TINAZ - Sana Oyle Hasretim Ki (Orjinal) - YouTube

kizilcik 25.12.18 02:06

Merhabalar keyifli bir yayin diliyorum.omrumce hep adim adim emel sayin ve gokyuzunde yalniz gezen yildizlar zeki muren ricamdir.siz sayin dj ye ve tum dinleyenlere gelsin.tesekkurler

Emel Sayın - OMRUMCE HEP ADIM ADIM - YouTube

Zeki Muren - Gokyuzunde yalnız gezen yıldızlar - YouTube

ahdevefa41 26.12.18 00:56

Eminim bu haftaki top20 programı da muhteşem olucak . Dinleyen herkese geldin ve de süpriz yayıncımıza da kolaylıklar diliyorum

Yıldırım Gürses - Güller Ağlasın

Yıldırım Gurses - Guller Ağlasın (Orijinal Album Kaydı) - YouTube

Şu Anki Saat: 20:37