PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mektubunda Diyorsun Ki – Jessica Brockmole | Kitap Tanıtımı

GeLincik
28.11.15, 17:22
Fuardan aldıklarıma dair bir yazıyı oturup bir türlü yazamadım, gerçi bu sene her gün fuarda olmama rağmen sadece 12-13 tane falan kitap aldım ki bu sanırım benim için en az alım rekoru oldu. Bu kitaplara ait bir yazıyı bu hafta sonu içerisinde kesinlikle yazacağım, ama ondan önce ilk okumaya başladığım kitabı tanıtmak istedim. İlk çıktığında İngilizcesini okumuş ve sevmiştim, fuarda görünce dayanamadım aldım ve okumaya başladım; yorum yakında…

mektubunda diyorsun kiMektubunda Diyorsun Ki – Jessica Brockmole
Epsilon Yayınevi
Eylül 2014

Şiirleri yayımlanmış olan yirmi dört yaşındaki genç şair ElspethDunn, İskoçya’nın ufak adalarından biri olan Skye’ın dışına hiç çıkmamıştı.

Okyanusun diğer yakasındaki bir üniversite öğrencisi olan DavidGraham’dan aldığı ilk hayran mektubu onu hem utandırmış hem de sevindirmişti. İkili mektuplaşmaya devam ettikçe arkadaşlıkları yerini sıc**** bir aşka bırakacaktı.
David ambulans şoförü olarak büyük bir heyecanla Batı Cephesi’ne gittiğinde Elspeth’in elinden gelen sadece beklemek ve onun sağ salim eve dönmesi için dua etmekti.